• Nowy

Drewniany zegarek damski - Wega

0 review(s)
499,00 zł
Brutto
Ilość

Zegarek drewniany wykonany ręcznie w Polsce z dębu europejskiego. Zegarki drewniane Serii Stars - inspirowane są najjaśniejszymi gwiazdami nocnego nieba. Wega - najjaśniejsza gwiazda w gwiazdozbiorze Lutni, piąta co do jasności gwiazda nocnego nieba, a trzecia (po Syriuszu i Arkturze) na północnej półkuli niebieskiej. Odległa od Słońca o 25 lat świetlnych.

Zegarek: Damski

Koperta: Dąb europejski

Tarcza: Dąb europejski

Rozmiar koperty: 38 mm

Grubość koperty: 10 mm

Szkło: Mineralne

Mechanizm kwarcowy: Citizen Miyota

Pasek skórzany: Szwajcarskiej firmy Bisset

Kolor paska: Beżowy

Gwarancja: 24 miesiące

Każdy zegarek drewniany tworzymy na indywidualne zamówienie. Przygotowanie zamówienia do wysyłki trwa do 5 dni roboczych licząc od chwili otrzymania płatności za zamówiony towar lub od chwili otrzymania od klienta informacji o wyborze opcji przesyłki za pobraniem.

  • BEZPIECZNE ZAKUPY (gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność dzięki szyfrowaniu danych SSL) BEZPIECZNE ZAKUPY (gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność dzięki szyfrowaniu danych SSL)
  • BEZPŁATNA DOSTAWA (Twoje zamówienie dostarczymy bezpłatnie na terenie Polski niezależnie od wybranej formy płatności) BEZPŁATNA DOSTAWA (Twoje zamówienie dostarczymy bezpłatnie na terenie Polski niezależnie od wybranej formy płatności)
  • POLSKA FIRMA RODZINNA (wszystkie zegarki drewniane projektujemy i tworzymy dla Ciebie w Polsce) POLSKA FIRMA RODZINNA (wszystkie zegarki drewniane projektujemy i tworzymy dla Ciebie w Polsce)
Drewniany zegarek damski - Wega

Pliki do pobrania

Katalog produktów 08/2019

Pliki do pobrania (5.53M)

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję