• Obniżka

Drewniany zegarek unisex - Wenge

1 review(s)
549,00 zł
439,20 zł - 20%
Brutto
Przygotowanie zegarka do wysyłki
Ilość

Zegarek drewniany wykonany ręcznie w Polsce z drewna Wenge oraz tarczy w kolorze czarnego marmuru. Zegarki drewniane Serii New Classic stworzone zostały w oparciu o zdobyte doświadczenie podczas prawie dwuletniej produkcji zegarków Serii Classic. To co wyróżnia Serię New Classic od poprzedniej Serii, to nowy smuklejszy kształt koperty, nowe - bardziej widoczne w mocnym świetle logo oraz nowe smuklejsze wskazówki. Sercem New Classic są wciąż niezawodne japońskie mechanizmy Citizen Miyota, a całość dopełniają szyte ręcznie w Polsce paski z naturalnej skóry. Każdy nasz zegarek impregnujemy wyłącznie olejem lnianym, który zabezpiecza drewno przed wilgocią oraz nadaje mu naturalny blask.  

Zegarek: Unisex

Seria: New Classic

Koperta: Wenge

Kolor tarczy: Czarny marmur

Rozmiar koperty: 41 mm

Grubość koperty: 11 mm

Szkło: Mineralne

Mechanizm kwarcowy: Citizen Miyota

Pasek: Szyty ręcznie z naturalnej skóry

Kolor paska: Czarny

Szerokość paska: 20 mm

Wodoodporność: Zachlapania

Gwarancja: 24 miesiące

Każdy zegarek drewniany tworzymy na indywidualne zamówienie. Przygotowanie zamówienia do wysyłki trwa do 5 dni roboczych licząc od chwili otrzymania płatności za zamówiony towar lub od chwili otrzymania od klienta informacji o wyborze opcji przesyłki za pobraniem.

Czasami tworzymy kilka sztuk na zapas. W takim przypadku jesteśmy w stanie przygotować zegarek do wysyłki w 48h (zegarek z denkiem bez dodatkowej personalizacji).

Wooden watch - Wenge

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Pliki do pobrania (144.31k)

Zaj...y!

Zegarek po prostu zaj...y!!! Podoba się i przyciąga uwagę również innych. Z całą pewnością kupię kolejny, może na Święta ;)

Napisz recenzję