• Obniżka

Drewniany zegarek unisex - Oak/Black Oak

4 review(s)
649,00 zł
519,20 zł - 20%
Brutto
Przygotowanie zegarka do wysyłki
Ilość

Zegarek drewniany wykonany ręcznie w Polsce z dębu europejskiego oraz datowanego na 3200 lat dębu czarnego. W roku 2018 weszliśmy w posiadanie certyfikowanych belek z dębu kopalnianego. Jeden z nich znalazł się w bagnie na długo przed narodzeniem Chrystusa, a także na długo przed powstaniem Rzymu. Według szacunków jest to późna epoka brązu, a więc w czasach, kiedy na naszych ziemiach królowała kultura łużycka. Co ciekawe, szacuje się, że „złoża” tego surowca są znacznie rzadsze, niż np.złoża diamentów. W carskiej Rosji karano śmiercią za posiadanie mebli z czarnego dębu. Był on zarezerwowany wyłącznie dla dworu carskiego. Więcej o dębie czarnym można przeczytać na naszym BLOGu.

Zegarki drewniane Serii New Classic stworzone zostały w oparciu o zdobyte doświadczenie podczas prawie dwuletniej produkcji zegarków Serii Classic. To co wyróżnia Serię New Classic od poprzedniej Serii, to nowy smuklejszy kształt koperty, nowe - bardziej widoczne w mocnym świetle logo oraz nowe smuklejsze wskazówki. Sercem New Classic są wciąż niezawodne japońskie mechanizmy Citizen Miyota, a całość dopełniają szyte ręcznie w Polsce paski z naturalnej skóry. Każdy nasz zegarek impregnujemy wyłącznie olejem lnianym, który zabezpiecza drewno przed wilgocią oraz nadaje mu naturalny blask.  

Zegarek: Unisex

Seria: New Classic

Koperta: Dąb europejski

Tarcza: Dąb czarny

Rozmiar koperty: 41 mm

Grubość koperty: 10 mm

Szkło: Mineralne

Mechanizm kwarcowy: Citizen Miyota

Pasek: Szyty ręcznie z naturalnej skóry

Kolor paska: Czarny

Szerokość paska: 20 mm

Wodoodporność: Zachlapania

Gwarancja: 24 miesiące

Każdy zegarek drewniany tworzymy na indywidualne zamówienie. Przygotowanie zamówienia do wysyłki trwa do 5 dni roboczych licząc od chwili otrzymania płatności za zamówiony towar lub od chwili otrzymania od klienta informacji o wyborze opcji przesyłki za pobraniem.

Czasami tworzymy kilka sztuk na zapas. W takim przypadku jesteśmy w stanie przygotować zegarek do wysyłki w 48h (zegarek z denkiem bez dodatkowej personalizacji).

Wooden watch - Oak/Black Oak

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Pliki do pobrania (144.31k)

polecam

Bardzo szybko, sprawnie , bez jakiegokolwiek zarzutu

Szybko i sprawnie

Szybko i sprawnie. Zamówiony zegarek dotarł w ciągu dwóch dni.

Polecam

Na żywo wygląda jeszcze lepiej. Polecam

To mój trzeci raz

To mój trzeci zegarek MD. Noszę na zmianę a metalowe leżą ;)

Napisz recenzję