Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z czasu realizacji zamówienia oraz od wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Czas realizacji zamówienia

Każdy zegarek drewniany tworzymy na indywidualne zamówienie. Przygotowanie zamówienia do wysyłki trwa do 5 dni roboczych licząc od chwili otrzymania płatności za zamówiony towar lub od chwili otrzymania od klienta informacji o wyborze opcji przesyłki za pobraniem. Czasami tworzymy kilka sztuk na zapas. Dlatego, jeżeli potrzebujesz zegarka szybciej, to zadzwoń lub napisz do nas. Czas realizacji może się wydłużyć w okresach dużej ilości zamówień (promocje, okresy przedświąteczne itd.). W takim przypadku poinformujemy Cię o tym niezwłocznie.

Forma płatności

Przelewy24 - płatność internetowa za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie trwa do 15 minut, po czym rozpoczynamy realizację Twojego zamówienia.

Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Pobranie - płacisz gotówką lub kartą przy odbiorze towaru (kurierowi, w paczkomacie - w zależności od metody dostawy).

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia nam dostarczenie zamówienia na terenie Polski zazwyczaj od 1 do 3 dni roboczych od daty nadania. Na terenie pozostałych państw Świata zazwyczaj od 3 do 14 dni roboczych od daty nadania.